Волонтерська діяльність до Дня Збройних сил України
Любі захисники Вітчизни, дорогі наші хлопці! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!
Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.
В Андріївському ліцеї №2 на честь військових була проведена акція «Україна звитяжна», а також, напередодні свята, волонтери нашого ліцею зібрали різноманітні речі, солодощі, виготовили сувеніри, які були передані до військового шпиталю та до військової частини.
![Возможно, это изображение 7 человек и текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/406700715_372295861942341_5916747447138662200_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=3VNDCW_KUkcAX80g0pS&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDJgjxWJh1_lxD50PhUTxOIwR50z-2E2JoMZoJpZSn4bA&oe=65771CD1)